• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
392 ZİYARETÇİ

ARUN TECHNOLOGY masa üstü ve taşınabilir, SPEX CERTIPREP numune hazırlama, YILDIZ ANALİZ firması kaliteyi ve her zaman müşteri memnuniyeti

  • YETKİLİ KİŞİ: Yıldız Analiz
  • ADRES: Meksika Caddesi Su Apartmanı 27 / 3 06810 Çayyolu/ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 230 3031
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2007 yılında demir-çelik, çimento, seramik, refrakter ve döküm sektörlerinde kullanılan spektrometre cihazlarına teknik destek ve satış amacı ile Cihan YILDIZ, Gökhan YILDIZ ve Serdar YILDIZ tarafından kurulmuştur.

Bu yönde çalışmalarını ilerleterek konusunda başarılı firmaların satış temsilciliği ve teknik servis hizmetlerini vermektedir.YILDIZ ANALİZ firması, müşterilerine satışını yaptığı tüm ürünler için 7/24 teknik destek hizmeti vermektedir.

Firma Meta Tag Kelimeler
ARUN TECHNOLOGY masa üstü ve taşınabilir, SPEX CERTIPREP numune hazırlama, KATANAX eletrikli eritiş / füzyon cihazları

Yıldız Analiz Ltd.
ARUN TECHNOLOGY masaüstü ve taşınabilir CCD’ li spektrometre cihazları konusunda kaliteli ve güvenilir ürünleri ile tanınmaktadır. İlk taşınabilir spektrometrenin de mucitlerindendir.
SPEX CERTIPREP numune hazırlama, toz numune hazırlayıcılar, değirmenler, pres ve cryogenic öğütücü cihazları ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan, uzun ömürlü ve kaliteli ürünler ile tanınmaktadır.
KATANAX eletrikli eritiş / füzyon cihazları konusunda son teknoloji ve güvenli cihazları ile XRF, AA ve ICP analizleri için numune hazırlama cihazları üretmektedir.
YILDIZ ANALİZ firması kaliteyi ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutma ve sürekli olarak kendini geliştirme amacındadır. Bu nedenle müşterilerimize verdiğimiz sözün her zaman arkasındayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.