• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
352 ZİYARETÇİ

en iyi avukat, en iyi aile avukatı, icra hukuku, boşanma avukatları, tazminat davaları, idare ve vergi hukuku, alper tunga ünal, banka ve finans hukuku, ankara hukuk büroları

  • YETKİLİ KİŞİ: ÜNAL HUKUK BÜROSU
  • ADRES: Kızılırmak Mah. 1443. cad. Green Office 22/6 Çukurambar/Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 434 4726
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Büromuz kuruluşundan itibaren çeşitli alanlarda uzmanlaşmış birçok avukatla çalışarak ağırlıklı olarak hukuk davaları alanında gerçek ve tüzel kişilere dava takibi, sözleşme hazırlanması ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Ünal Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize hizmet verilirken gizlilik ve bağlılık prensibiyle hareket ederek sadece mevcut uyuşmazlıklara ilişkin çözümlerin sunulması değil, ileride karşılaşılması muhtemel uyuşmazlıklarla ilgili olarak da müvekkillerimize her türlü hukuki desteğin sağlanması amaçlanmaktadır.

Büromuz İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Sermaye Piyasası Hukuku, Banka ve Finans Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Sözleşme Hukuku, Sigorta Hukuku, Ceza Hukuku, Tüketici Hukuku, Medeni Hukuk alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu alanlarda uzman, analitik ve pratik düşünme ile yorum yapma yeteneğine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, hukuk alanındaki her türlü gelişme ve yeniliği takip eden genç bir kadroya sahip olan büromuz bünyesinde 6 avukat, 2 stajyer avukat ve 4 yardımcı personel bulunmaktadır.

Kadromuzda; Av. Vehbi ÜNAL, Av. Prof. Dr. Oğuz Kürşat ÜNAL, Av. Alper Tunga ÜNAL, Av. Adem Uğur KIZILDERE, Av. Koray AKTOLGA, Av. Demet CİN bulunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.