• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
277 ZİYARETÇİ

havadan video çekimi, 3 boyutlu arazi çekimi, düğün hikayesi çekimleri, inşaat sahaları havadan çekim, etkinlik alanları havadan çekim, oteller havadan çekim

  • YETKİLİ KİŞİ: GÖKYÜZÜNDEYİZ
  • ADRES: G.M.K Bulvarı İzmir 2. Cadde Turtes İşhanı No:34/612 Kızılay/ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 418 3334
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Gökyüzündeyiz, ekibi uzman kadrosu ile havadan video ve fotoğraf çekim hizmeti sunmaktadır. Havadan çekimler konusunda her türlü sektöre yönelik fikirler üretmekteyiz. Multicopter üzerine yerleştirilen titreşim ve sallantıyı minimuma indirgeyen gyro sistemleri kullanan özel kamera aparatları ile gerçekleştirilmektedir.

Kullandığımız Multicopter tamamen profesyonel çekime yönelik olarak tasarlanmış cihazlar olup temiz, titreşimsiz ve sallantısız görüntü alabilmekteyiz. Kullandığımız model Multicopterle ilgili detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşın.
Kullanmış olduğumuz profesyonel havadan çekim Multicopter ile her sektöre yönelik (reklam, sinema, dizi, tanıtım filmi) kameralar ile çekimler geçekleştirebilmekteyiz.

1 metre ile 120 metre yükseklik arasında stabil olarak yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video görüntüsü alabilmekteyiz. Kullandığımız multirotor teknolojisi sayesinde olası problemleri en az indirgeyerek maximum güvenlikte uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. Örneğin olası bir sinyal kaybında hava araçlarımız kalktığı noktaya otomatik olarak geri dönüp iniş yapabilmektedir.
Çekimler, Multicopter pilotu ve Multicopter Copilot ile en az iki kişilik ekip ile yapılmaktadır.
Ayrıca kapalı alanlarda da (müze, depo, fabrika, ofis, ev) uçuş gerçekleştirebilmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.