• info@webreklam.org
 • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
348 ZİYARETÇİ

Hit Artırma Yöntemleri

 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: Belirtilmemiş
 • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Hit Artırma, bir web sitesinin tıklama oranının yükseltilmesidir. Tabi ki bu yükselme, sayfaların tıklanma oranlarına göre ve geçirilen zaman göre değişkenlik göstermektedir.

Sitenizin hiti artması için (tıklama oranının) bir takım sitelere daha doğrusu tıklama oranı yüksek sitelere reklam vermeniz gerekmektedir.

Bu reklam tabi bir takım kuralları uygun olmalıdır.

En başta güzel bir hareketli banner olması, içeriğini gerçekte yansıtması ve sitenin içeriğine uygun olması gerekmektedir.

Hit artırma teriminin içeriğin anlamak için Web Alan Servis sağlayıcınız vermiş olduğu Webstats (Static) panelini incelemelisiniz. Bu panel genellikle site yönetici panelinde bulunmaktadır.

CPanel dünya üzerinde en çok kullanılan ve en popüler bir yönetici sayfası olduğu için burada Hit Artırma durumunu Statics bölümünden veya Webstats bölümünden inceleyebilirsiniz.

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Hit Artırmak İçin Neler Yapmalısınız…” title_align=”separator_align_center” color=”grey”][vc_column_text]

 1. Siteniz orjinal kodlama olmalıdır.
 2. Tüm SEO kurallarına uygun olmalıdır.
 3. Açık Blok sitesi ise bir takım eklentilerin yüklenmesi gerekmektedir.
 4. Site içeriği site amacına uygun olmalıdır.
 5. Meta Tagların doğru olması gerekmektedir.
 6. Google Optimasyonuna uygun olmalıdır.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_text_separator title=”CPanel Kontrol” title_align=”separator_align_center” color=”grey”][vc_single_image image=”597″ css_animation=”appear” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” border_color=”grey” img_link_large=”yes” img_link_target=”_self”][vc_single_image image=”598″ css_animation=”appear” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” border_color=”grey” img_link_large=”yes” img_link_target=”_self” img_size=”250*150″][vc_column_text]Sitenizin istatistiklerini ve Hit Artırımları rakamlarını görmek için CPaneli kullanmalısınız. Veya Web Alanı hizmeti almış olduğunuz Server ın size tahsis etmiş olduğu panelden inceleyebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.