• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
474 ZİYARETÇİ

İçme suyu projeleri, atık su projeleri, kanalizasyon suyu projeleri, atık suyu projeleri, atık su arıtma projeleri, dere ıslah projeleri

  • YETKİLİ KİŞİ: Sedat Sebesek
  • ADRES: Uğur Mumcu Cad. Çayhane Sok. No: 1/5 G.O.P. / Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 446 61 94
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmanın esas faaliyet ve uzmanlık alanı;

Kentlerin İçmesuyu ihtiyaçlarının temini, içmesuyu ve atıksu şebeke projelerinin yapımı, pompa istasyonlarının projeleri, içmesuyu ve atıksu arıtma tesisleri projeleri, yol projeleri, enerji ve haberleşme altyapısı projeleri ile bunların müşavirlik ve kontrollük işlerinin yapılmasıdır.
Firma; Türkiye’deki altyapı proje ve inşaatlarının yatırımcısı konumunda olan Devlet Kuruluşu İller Bankası başta olmak üzere, Belediyeler, Milli Savuma Bakanlığı, Organize Sanayi Bölgeleri ile özel ve tüzel kuruluşlara çok sayıda proje ve müşavirlik işlerini başarıyla yürüterek tamamlamıştır.

Firma Meta Tag Kelimeler
Atık Su Arıtma Projeleri, Dere Islah Projeleri, İçme Suyu Projeleri, Kanalizasyon Projeleri ve Diğer Mühendislik Projeleri

Sedes Mühendislik Ltd.
Atık Su Arıtma Tesisi Projeleri
Danışmanlık ve Kontrollük Hizmetleri
Dere Islah Projeleri
İçme Suyu Projeleri
İçmesuyu Arıtma Tesisi Projeleri
Kanalizasyon Projeleri
Bugüne kadar yaklaşık olarak 6000 km İçmesuyu, Kanalizasyon ve Yağmursuyu Şebeke Projeleri, 400 km İletim ve Pompaj Hattı Projeleri ile çok sayıda Temiz su ve Atıksu Pompaj İstasyonu Projeleri, Atıksu Arıtma Tesisi Projeleri, Su Deposu ve Kaptaj Yapıları Projeleri, Yol Projeleri le Enerji ve Haberleşme Altyapısı Projeleri yapılmış bulunmaktadır.

Firmamızın kuruluşundan bu yana kendi mülkü olan Ankara Merkez Ofisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız her ölçekte altyapı projesini ulusal veya uluslararası düzeyde yürütecek bilgi düzeyine sahip teknik eleman kadrosuna ve teknik ekipmanlara sahiptir. Firmamızın Müdürlüğünü 1992 yılından itibaren S. Sedat EBESEK (İnşaat Mühendisi) yürütmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.