• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
305 ZİYARETÇİ

ihracat danışmanlığı, teşvik danışmanlığı, sağlık turizmi teşvik yönetimi, ABD kurumsal danışmanlık, global sağlık turizmi, teknik müşavirlik, döviz kazandırıcı hizmetler

  • YETKİLİ KİŞİ: İGEME
  • ADRES: Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı No 68 / 9 Beşiktaş – İstanbul/Türkiye
  • TELEFON: 0 (212) 236 0024
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

İhracata dayalı büyüme; ülkelerin hem iç dinamiklerini hem de dünya pazarında marka ve algı değerlerini artırır. İhracatı Geliştirme Merkezi olarak bizler ülkemizin dünyanın tüm ülkelerinde ürün ve hizmet satacak güçte yetenekte olduğuna inanıyor ve bu amaçla çalışıyoruz.

Bu amaçla, İhracatçımızın başarılı olabilmesi amacı ile eğitim, danışmanlık, reklam, organizasyon ve yayıncılık hizmetleri vermekteyiz. Türk şirketlerini ihracat gelişimine katkıda bulunmak temel görevimizdir. Bizce Türkiye’nin en büyük sektörü ihracattır. İhracatçılarımızı vatana hizmet eden kahramanlar olarak görmekteyiz.

İGEME ihracatı Geliştirme Merkezi Özel bir şirkettir. Hiçbir dernek, oda kamu ya da özel kuruluşla bağlantılı değildir. Daha önce kapanan İGEME felsefesi ile çalışma anlayışı ve ismi ile bize ilham kaynağı olmuştur. Bu ruha uygun olarak Ücretsiz bilgilendirme, eğitim, bilgi, kitap, rapor ve belge paylaşımını sürdürmekteyiz.

Bu sektördeki büyümenin daha fazla olması için çalışıyoruz. Son olarak, özel bir üniversite ve eğitimli dış ticaret uzmanları yetiştirmeyi hedefliyoruz. Büyümek üretmekle, tercih edilmekle olur.

Bu amaçla Türkiye markasına katkıda bulunmak amacı ile hareket ediyoruz. İgeme ihracatı Geliştirme Merkezi özel bir girişim olarak felsefesi ihracat için çalışmak olan, yenilikçi, modern ve bilgiye dayalı bir organizasyondur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.