• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
321 ZİYARETÇİ

istanbul apartman yönetimi, yönetim muhasebe hizmeti, profesyonel yönetim hizmeti, hukuki yönetim hizmeti, teknik yönetim hizmeti, emlak yönetim hizmeti

  • YETKİLİ KİŞİ: YÖNETİM HANE
  • ADRES: Cumhuriyet Mah, Fsm Cd. No:71-73 K.5 D12 Çekmeköy/İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 404 3024
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Yönetimhane: Yaşam Alanlarınızın Yönetiminde Profesyonel Destek.

Zaman hızla geçiyor. Herşeyin çok hızlı süreçler içerisinde hallolduğu veya hallolması gerektiği bir dönemde yaşıyoruz. Çünkü insanlar zamanla yarışıyor. Biz de herşeyin hızlı çözülmesini istiyoruz. İşlemlerimizi kolayca halletmek istiyoruz. Vakit kaybetmemek ve diğer işlerimize geri dönmek istiyoruz.

Günlük koşturmacamız ve yoğunluğumuz arasında site, apartman yönetimi, kira sözleşmeleri, kontratlar, aidat takipleri ve diğer ödeme işlemleri, beyan dönemi takibatı ve benzeri birçok işlemler bize hem yorgunluk hem stres vesilesi olabiliyor. Haliyle bu işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilmek için profesyonel ve etkin bir yardımcıya ihtiyaç duyabiliyoruz.
Böyle bir asistanın işlerinizi ne kadar kolaylaştırabileceğini ve omuzlarınızdaki yükü azaltabileceğini düşünerek sizlere profesyonel asistanlık hizmeti sunmak niyetiyle yola çıktık ve Yönetimhane’yi oluşturduk.

Yönetimhane günlük yaşamınızdaki rutin işleri ve süreçleri daha iyi ve etkin yönetebilmeniz amacıyla kurulmuştur. Böylelikle yaşamınızı kolaylaştırmayı vaat etmektedir. Profesyonel apartman yöneticiliği, bina ve site yönetimi gibi alanlarda size pratik çözümler sunarak yardımcı olmaktadır.

Aidatları takip etme, ödeme işlemlerinde kolaylıklar sağlama, yasal süreçleri yerine getirme gibi pek çok konuları daha hızlı ve kolay bir şekilde halletmeniz için size çözümler sunuyor, hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamanızı sağlıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.