• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
300 ZİYARETÇİ

istanbul mimarlık, mimari proje tasarımı, 3D proje tasarımı istanbul, statik proje tasarımı, mekanik proje tasarımı, elektrik proje tasarımı, tesisat projesi tasarımı

  • YETKİLİ KİŞİ: KUZEY MİMARLIK
  • ADRES: Küçükyalı Mh. Kılıçaslan Sk. Ersoy Apt. No:14 D:10 Maltepe / İSTANBUL/TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (216) 327 4507
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Mimar Büşra Taşan Bursalıoğlu 1983 İstanbul’da doğdu. 2000 – 2004 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Mimarlık eğitimini başarı ile tamamladı. Okuduğu dönem boyunca ve sonrasından günümüze kadar mesleğine olan aşkıyla mimarlığın her dalındaki projelerde görev aldı. Çeşitli mimarlık firmalarında mimari proje, dekorasyon, tadilat ve tasarım bölümlerinde çalıştı. Bu süreç boyunca çalışılan firmalar haricinde boş zamanlarında da yarı zamanlı olarak, birçok firmaya çok çeşitli projeler yaptı. Gerek eğitim gerekse iş hayatı boyunca mimarlık disiplinini göz önünde bulundurarak ve çalıştığı her projede gerekli özgüven ve istekle çalışmıştır.

Her mekanın her ürünün sahibi olan kişilerin hayal gücüne hitap ettiğini düşünerek, gelen tüm projelerde karşı tarafın duygu ve düşüncelerine önem vererek onların hayal gücüne ulaşan projeler yapmak en büyük ilkemizdir.

Gerekli tüm mimari projelerde aynı özveri ve disiplinde ki mühendislik firmaları ile işbirliği halinde projeleri hazırlamaktayız.

Dekorasyon projelerinde, imalat desteği de tarafımızca yine aynı disiplinde ki firmalar ile sağlanmaktadır. Böylece istenilen ve dekore edilen ürün veya mekanlarda projeye tam anlamıyla uyum sağlanmakta olup bizzat imalatın başında takipte bulunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.