• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
323 ZİYARETÇİ

keçiboynuzu faydaları, kan yapıcı yiyecekler, hazımsızlık, mide yanması, mide ekşimesi, nefes darlığı, keçiboynuzu, soğuk algınlığı, harnup özü, üzüm pekmezi

  • YETKİLİ KİŞİ: CCA Gıda İç ve Dış San. Tic. Ltd. Şti.
  • ADRES: İvedik Organize Sanayi Bölgesi Öziş Sanayi Sitesi 1550.Sok (Eski 737. Sk.) No:22 İvedik-Yenimahalle-ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 394 7755
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

CCA Gıda İç ve Dış San. Tic. Ltd. Şti. 2007 yılından itibaren keçiboynuzu özü, şekerli çerez, nar ekşisi sosu, keçiboynuzu pekmezi, keçiboynuzu özü, üzüm pekmezi, karadut özü, andız pekmezi ve özü, tatlıcılık ve pastacılık alanında ve çeşitli tatlandırmalarda kullanılan aromalı şuruplar, bitkisel macunlar ve diğer şekerli ürünlerin imalatında Türk Gıda Kodeksine uygun kurallar çervesinde faaliyet gösteren bir firmadır.

“CCA GIDA” Almanya, Rusya, Azerbeycan, Gürcistan, Irak, Amerika ve İç piyasa, Turizm Bölgeleri ihracatcı firmalara üretim ve pazarlama yapmaktadır. Her geçen gün yeni ülkelere ihracat yapmayı hedeflemiş ve gerekli çalışmaları sürdürmekte olan bir firmadır.

Hammadde durumundaki ürünlerimizin nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar olan tüm işleme ve ambalajlanması tamamen şirket bünyemizde yapılmaktadır.
Ürünlerimiz, gıda mühendisleri gözetimi altında sağlık şartlarına uygun üretim parkurlarında el değmeden titizlikle yapılmakta, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın vermiş olduğu gerekli izinler ve belgeler altında gerekli kontroller yapıldıktan sonra en sağlıklı şekilde nihai tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Kaliteyi yaşam tarzı olarak benimseyen “CCA GIDA” en uygun fiyat ve yüksek kalitede üretim yaparak tüketiciye en mükemmel hizmeti sunmayı hedeflemiştir.
Daima Kalite ilkesi üretimimizin her aşamasında uygulanmaktadır. “CCA GIDA” Türk geleneksel tatlarını dünyaya tanıtmayı kendisine ilke edinmiş ve her geçen gün ürün yelpazesine yeni ürünler eklemeyi hedeflemiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.