• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
271 ZİYARETÇİ

ofis temizliği, dış cephe, cam temizliği, sert zemin temizliği, inşaat sonrası temizliği, gıda üretim ve depolama alanlarının temizliği, üretim alanlarının temizliği, yüksek teknoloji sağlık ve rehabilitasyon merkez temizliği, havuz temizliği

  • YETKİLİ KİŞİ: BSİ GRUP
  • ADRES: Atakent Mah.Mithat Paşa Cad. Gün Sitesi B - Blok No:98/12 Ümraniye/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 470 8156
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

BSİ GRUP temizlik sektöründe faaliyet gösteren uzman yönetici kadrosuyla, müşterilerine daima güven ve kalite esasına dayalı hizmet vermeyi ilke edinen, yeni ve dinamik bir kuruluştur. Kurulduğu günden itibaren hizmet konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; sizlere çalışabilecek en iyi çalışma ortamı ve hijyenik ortam sunarak başarıya ve sağlıklı yaşama ulaşma amacımızın tamamlayıcısıdır.

BSİ GRUP müşterilerinin taleplerine en kısa zamanda çözüm üreten, yürüttüğü projeleri sahiplenip müşterilerinin çıkarlarını ön planda tutarak ekonomik hizmet vermeyi amaç edinen kuruluş olup sektöründe deneyimli ve donanımlı personel kadrosuyla çağımızın gerektirdiği standartlarda son teknolojideki ürün ve ekipmanları ile insan ve çevre sağlığını göz önünde bulundurarak yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. O yüzden Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan BSİ GRUP, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğiniz den ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.