• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
399 ZİYARETÇİ

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi, savunma ve havacılık firmaları

  • YETKİLİ KİŞİ: Ostim Sanayi Havacılık
  • ADRES: 100. Yıl Bulvarı No:101/A 06370 Ostim - ANKARA - TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (312) 385 5090
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi yönetiminin bölgedeki ana sektörler için yaptırdığı rekabet analizi sonucunda, yüksek rekabet gücü ile ön plana çıkan, savunma ve havacılık sektörlerinde mal ya da hizmet üreten KOBİ’lerin bir araya gelerek oluşturdukları ortak hareket sayesinde, 1 Temmuz 2008 tarihinde kurulmuştur.

Firma Meta Tag Kelimeler
Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri(ICDDA), savunma ve havacılık firmaları, ostim havacılık ve savunma

OSTİM SAVİN VE HAVACILIK KÜMELEMESİ
Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Ekonomi Bakanlığı, Ankara Sanayi Odası, SASAD, OSTİM, KOSGEB, TTGV, ,TÜBİTAK, ODEM, Metutech ve THK Üniversitesi gibi destekleyici kuruluşları ile her geçen gün daha da güçlenen OSSA, Savunma Sanayinin yerlileştirilmesine yönelik çalışmaları desteklemek ve Türk Savunma Sanayinin uluslararası pazardaki rekabet gücünü arttırmak adına üyesi olan 108 nitelikli KOBİ ve 2600’den fazla personel kapasitesi ile var gücüyle faaliyetlerine devam etmektedir.
20 ülkeden, 200’ü aşkın firmanın katıldığı ve 4000’in üzerinde ikili iş görüşmesinin yapıldığı etkinliğe. yurtdışından hem ana tedarikçi firmaların hem de yan sanayi firmalarının katılımı dikkat çekti. Organizasyona yurt içinden TAI, TEI, MKEK, Aselsan, Roketsan, Havelsan, FNSS gibi ana sanayi firmaları ve pek çok yan sanayi firması katıldı Etkinliğe ayrıca yurtdışından EADS, EADS Sogerma, MBDA, LATECOERE, AERAZUR ZODIAC, BOEING, TAWAZUN, EATON, KADDB, AIRBUS, AUGUSTA WESTLAND, FINMECCANICA GROUP SERVICES, Torino Piemonte Aerospace, Plansee Tungsten Alloys, Goldon, Agora Consulting, Aerospace Valley, Blufield ve UBIFRANCE gibi büyük firmalar ve kümelenmeler de katıldı.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.