• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
423 ZİYARETÇİ

trabzon ev temizliği, trabzon ofis temizliği, trabzon çamasır ütü hizmetleri, trabzon villa temizliği, trabzon inşaat sonrası temizlik, trabzon apartman bina temizliği

  • YETKİLİ KİŞİ: DURU TEMİZLİK VE DANIŞMANLIK
  • ADRES: Gazipaşa Mah.Uzun Sk. Zafer Çarşısı Kat:2/203 Ortahisar/TRABZON
  • TELEFON: 0 (462) 600 2020
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TRABZON

FİRMA HAKKINDA

Günümüzde globalleşen dünya insanı hızlı yaşamaya mecbur etmektedir. İş hayatında ve sosyal alanda bireyler kendilerine yetememektedir. Bu da güncel yaşamda ailede zaman zaman aksaklıklara sebep olmaktadır.

Bizim firma olarak amacımız, hızlı yaşamdan kaynaklı olarak ailelerin ve bireylerin temel ihtiyacı olan temizlik konusunda eksiklik yaşamamaları ve yaşam standartlarını düşürmemeleri, toplumunda gitgide ihtiyaç halini alan profesyonel temizlik ihtiyacını karşılamayı amaçlayan bir firmayız.

Yeni bir firmayız ama toplumun ihtiyaçlarını biliyoruz. İnsan hayatında temel ihtiyaç olan temizlik ve hijyen konusunda gayet hassasız. Eğitilmiş elemanlarımızla profesyonel hizmet vermekteyiz. Kullandığımız kimyasallar, mükemmel alet ve edevatlar son teknolojik ürünlerdir. Yine bundan sonra da gelişen teknolojiyi takip ederek lisansı kabul edilmiş insan ve çevre sağlığını tehdit etmeyen ve zarar vermeyen ürünlerle hizmet vereceğimizi tahaddüt ediyoruz.

Temizlik sağlıktır. Sağlıklı yaşamak her toplumun olmazsa olmazıdır. Yaşadığımız yerde dikkate almadığımız küçük rahatsızlıklar (geçmeyen grip, astım v.b ) genelde göremediğimiz tozlardan, kirliliğine müdahale edilemeyen yerlerdeki mikroplardan, bakterilerden kaynaklandığını biliyoruz. Duru temizlik olarak size sağlıklı temiz ve hijyen ortamlar yaratacağız ve sizin sağlıklı yaşamınıza katkı sunacağız.

Çalışanlarımızın tamamı SGK güvencesindedir. Çalışanlarımız hem temizlik konusunda, hemde işini mükemmel yapıp bitirme ve sosyal iletişim konularında gerekli eğitimleri almıştır.
Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Verdiğimiz hizmet karşılığında müşteriye karşı olan sorumluluklarımızın farkındayız.
Temiz toplum, temiz çevre ilkelerimizdir. Bu ilke doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.