• info@webreklam.org
  • +90 507 737 42 21 | 555 339 79 79
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
431 ZİYARETÇİ

yol yapım makinaları, yol bakım makineleri tamir ve bakım, yol bakım onarım, makine bakım ve onarımı yolmaksan ltd.

  • YETKİLİ KİŞİ: Yolmaksan
  • ADRES: İvedik organize sanayi, 1362 sok, No:5 Yenimahalle/Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 394 7781
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

YOLMAKSAN,2007 yılında,yol yapım makinalarının tamir ve bakımı konusunda,yaklaşık 10 yıllık bir tecrübeyi aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen bir ekip tarafindan kuruldu. Herşeyin merkezinde insan olduğu bilinciyle hareket etmeyi kendine prensip edinen firma yöneticileri, bu amaca hizmet edecek bir kadroyla yola cıktı. Firmamiz bu amaç çerçevesinde müşteri değil,dostlarına hizmet etmeyi kendisine misyon olarak belirledi. Bu prensiplerin yanında ürün kalitesi ve mutlak müşteri memnuniyetini de her zaman on planda tutmaya ozen gosteren firma elemanlari, sektorde bir fark yaratmayi hedeflemektedirler.

Firma Meta Tag Kelimeler
yol yapım makinaları, yol yapım makineleri, tamir ve bakım, yol makinalarının tamiri ve bakımı yolmaksan

YOLMAKSAN LTD.
Mekanik Aksamları
Vögele,Hamm,Wirtgen Yol Yapım makinaların Tüm mekanik Aksamlarının Tamir,Yenileme ve Bakımını İster Atölyemizde,Arzu Ederseniz Adresinize Gelerek, Yapıyoruz.
Elektrik Elektronik Aksamları
Şirketimizde Son Teknoloji Ölçüm Ve Arıza tespit/Giderme Aletlerinin Bulunduğu Elektronik Tamir Atölyemiz Vardır,Elektronik Tamir ve Bakım Konusunda Uzman Kadromuzla,Her Türlü Elektronik kart Ve Aksamların Tamirini Kendi Bünyemizde YapmaktayızHidrolik Ve Motor

Vögele,Hamm,Wirtgen Yol Yapım makinaların Tüm Motor Ve Hidrolik Aksamlarının Tamir,Yenileme ve Bakımını İster Atölyemizde,Arzu Ederseniz Adresinize Gelerek, Yapıyoruz.

Markalar
Vögele Finişer
Hamm Silindir
Wirtgen Kazıyıcı

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.